Wybierz pakiet dogodny dla siebie

 

Uwaga: wszystkie nasze pakiety obecnie dostępne są także w płatności ratalnej (2x lub 3x raty). Zobacz poniżej.

Płatność ratalna

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące Programu #StoicWay:

Czy mogę przetestować Program, zanim zdecyduję się na zakup?

Oczywiście! Możesz testować pakiet podstawowy przez 14 dni za symboliczną złotówkę. W trakcie rejestracji, z Twojego konta PayPal (lub karty płatniczej) zostanie pobrana kwota 1 PLN. Dopiero po 14 dniach nastąpi pełna transakcja. Jeżeli wolisz zapłacić przelewem i po 14 dniach testowania Programu nie będziesz zadowolony, zwrócimy całą kwotę na Twoje konto.

 

Czym jest 30 dniowa gwarancja satysfakcji?

Zawsze staramy się grać fair. Nasze pakiety wirtualnej klasy (indywidualny oraz rozszerzony) objęte są 30 dniową gwarancja satysfakcji. Jeżeli po pierwszym module nie będziesz zadowolony, zwrócimy całość poniesionych kosztów na Twoje konto.  

 

Ile to w zasadzie kosztuje?

W najnowszej edycji Programu, na podstawie otrzymywanych wcześniej od uczestników informacji, przygotowaliśmy trzy elastyczne pakiety cenowe. W zależności od Twojego zaangażowania w Program i chęci uczestniczenia w dyskusji z innymi stoikami, brania udziału w webinariach lub indywidualnych sesjach „coachingowych” z autorem Programu zapłacisz odpowiednio: 595 zł za pakiet podstawowy, 775 za pakiet rozszerzony i 1495 zł za pakiet indywidualny. Obserwuj nasze media społecznościowe, aby uzyskać atrakcyjne kody rabatowe, które możesz wykorzystać w trakcie rejestracji.

 

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Używamy bezpiecznego systemu PayPal w celu pobierania opłat za udział w naszym kursie. W trakcie rejestracji, z Twojego konta PayPal (lub karty płatniczej) zostanie pobrana kwota 1 PLN. Dopiero po 14 dniach nastąpi pełna transakcja. Nie musisz posiadać konta w systemie PayPal. Wystarczy, że w trakcie płatności wybierzesz opcje Subskrybuj (po lewej stronie) i podasz szczegóły swojej karty debetowej lub kredytowej.

Możesz także zapłacić przelewem. I jeżeli po 14 dniach testowania Programu nie będziesz zadowolony, zwrócimy całą kwotę na Twoje konto.

 

Czy mogę zapłacić w ratach?

Tak, na stronie rejestracji znajdziesz także możliwość skorzystania z płatności ratalnej: odpowiednio 2 lub 3 raty dla pakietów podstawowego, rozszerzonego oraz indywidualnego.

Czym są comiesięczne webinaria i co jeżeli przegapię jedno z nich?

Webinaria to spotkania online z prowadzącym Program. Są dostępne w pakietach rozszerzonym oraz indywidualnym. Spotkania takie trwają zazwyczaj 60 – 90 minut, organizowane są najczęściej w niedzielę, pod koniec każdego modułu, czyli części Programu. Webinaria służą podsumowaniu i omówieniu najistotniejszych kwestii w zakończonym cyklu Programu. Każde ze spotkań wieńczy sesja pytań i odpowiedzi oraz dyskusja pomiędzy uczestnikami. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w danym webinarium, otrzymają po spotkaniu jego zapis.

Czy mogę rozpocząć Program w dowolnym dogodnym dla siebie momencie?

Tak, dla osób, które nie chcą dołączyć do „wirtualnej klasy”, przygotowaliśmy pakiet podstawowy. Możesz zarejestrować się w dowolnym momencie, a Program automatycznie wystartuje dla Ciebie w pierwszy poniedziałek następujący po Twoim zapisaniu się na kurs. W pakiecie indywidualnym otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych, ale w tym trybie nie oferujemy udogodnień grupowych, takich jak grupa dyskusyjna na Facebooku czy udział w webinariach. Pamiętaj, że każdy z pakietów zapewnia „dożywotni dostęp” do wszystkich materiałów naszego kursu.

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Zapraszam do kontaktu tutaj:

Pomoc