Poznaj Program #StoicWay

Program #StoicWay to półroczny kurs online autorstwa dr. Tomasza Mazura. Program ten jest efektem naszych wieloletnich badań nad stoicyzmem, setek dyskusji prowadzonych w ramach Centrum Praktyki Stoickiej, obserwacji tego, jak stoicyzm potrafi zmienić życie człowieka, a także naszych własnych doświadczeń w tym zakresie. Nacisk kładziemy przede wszystkim na praktykę, na konkretne ćwiczenia i procedury do natychmiastowego zastosowania przez każdego uczestnika Programu w życiu codziennym.

Czym jest Program #StoicWay?

  • Program rozpisany jest na 6 modułów po 4 tygodnie. Realizowany jest w całości online.
  • Co dwa moduły proponujemy tydzień przerwy, aby lepiej przyswoić materiał.
  • W sumie Program trwa 26 tygodni, czyli 182 dni praktyki.
  • Możesz zacząć, kiedy chcesz (Program startuje automatycznie co poniedziałek) lub dołączyć do “wirtualnej klasy” prowadzonej przez autora Programu.
  • W ramach “wirtualnej klasy” otrzymujesz stały dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na Facebooku oraz możliwość uczestniczenia w comiesięcznych webinariach prowadzonych przez dr. Tomasza Mazura.
  • Dla osób, które w trakcie realizacji Programu potrzebują bezpośredniego kontaktu oraz mentoringu ze strony autora, przygotowaliśmy także specjalny pakiet indywidualny.

Co oferujemy?

W ramach Programu otrzymujesz dostęp do 70 lekcji o stoicyzmie, w tym m.in.

20 godzin wykładów nagranych w formie wideo oraz audio (podcasty),

6 prezentacji wideo, w których omawiamy życiorysy i twórczość takich stoików jak Seneka, czy Marek Aureliusz, oraz dzielimy się naszym doświadczeniem na temat praktyki stoicyzmu,

Szczegółowo rozpisanych lekcji: 18 łatwych do przyswojenia wykładów oraz 18 praktycznych zadań omawiających reguły, metody i ćwiczenia,
7 ciekawych testów wiedzy na temat stoicyzmu, które pozwolą sprawdzić Ci postępy w Programie,

18 najważniejszych stoickich lektur wraz z dokładnym omówieniem,

Najnowszej (niepublikowanej wcześniej) powieści Tomasza Mazura pt. „Stoicyzm magiczny”.

Obejrzyj pierwszą lekcję – Wprowadzenie do Programu:

Co mówią o nas absolwenci Programu #StoicWay?

Przemiło mnie zaskoczył poziom tego kursu, bo, mając porównanie do dosłownie setek innych, ten jest jednym z naprawdę (naj)lepszych. Materiał bardzo przydatny i przystępny a jego twórcy bardzo aktywnie dbają o kursantów (z czym chyba nigdy nie spotkałem się w aż takim stopniu w kursie online)

Wojtek

W wykładach znajduję treści  bezcenne, uporządkowane, syntetyczne bez żadnych elementów indoktrynacji.

W Stoicyzmie Magicznym znajduję prawdziwe perły terapeutyczne

Ewa

Ogólnie, program przynosi mi wiele korzyści, codzienna praca nad zabezpieczaniem zasobów oraz ustalaniem właściwego rytmu dnia naprawdę robi sporo zamieszania w moim życiu (…) to sam udział w programie daje siłę oraz sens “walki” ze starym i robieniem miejsca nowemu, mam nadzieję lepszemu spokojniejszemu życiu z filozofią stoicką w tle.

Paweł

Podoba mi się że przy okazji omawiacie inne szkoły i postawy filozoficzne, pomaga to w lepszym zrozumieniu materiału i jest po prostu ciekawe, nikt nie ma recepty na 100% słuszność, a wysłuchanie różnych argumentów pozwala zrozumieć zarówno ich autorów jak i swoje rozterki.

Adam

Wartością dodaną programu jest spójny i uporządkowany przekaz treści. Choć o części poruszanych zagadnień czytałem już wcześniej, to program pozwolił mi na ich lepsze zrozumienie i częściowo wdrożenie w praktyce. Chcę przerobić program jeszcze raz w ramach poszczególnych tygodni celem pogłębienia praktyki. Szczególnie wysoko oceniam Wykłady i Zadania.

Rafał

Bardzo odpowiadała mi różnorodność zastosowanych form pracy. (…) Całość : super pomysł i świetne wykonanie. Dziękuję 🙂

Tomasz

Cennik

Wybierz dogodny dla siebie pakiet:

Uwaga: wszystkie nasze pakiety obecnie dostępne są także w płatności ratalnej (2x lub 3x raty). Zobacz tutaj.

Autorem Programu jest dr Tomasz Mazur, współczesny stoik, edukator, trener i wieloletni praktyk stoicyzmu, a także współtwórca inicjatywy Stoic Way powołanej w celu promowania współczesnej edukacji stoickiej. Kładziemy nacisk na to, jak praktykować stoicyzm dzisiaj i odnaleźć w nim remedium na wyzwania otaczającego nas świata: zawrotne tempo życia, nadmiar bodźców, konflikt wartości, lęki, stres w pracy.

POROZMAWIAJMY

Witaj! Jeżeli jesteś zainteresowan(a)y moim pakietem mentorskim w ramach Programu #StoicWay, zostaw mi proszę swoje dane kontaktowe. Skontaktuje się z Tobą i porozmawiamy o możliwej współpracy.

Dziękujemy za kontakt.